Loading...

Opisy wizytCena wizyty
WIZYTA U OPTOMETRYSTY – BEZPŁATNA PRZY ZAKUPIE OKULARÓW W MEDAR OPTYK
Wizyta u optometrysty z doborem korekcji okularowej. Badanie dla osób dorosłych, od 18-go roku życia. Przy zakupie okularów korekcyjnych w MEDAR OPTYK wizyta bezpłatna! Badanie optometryczne dostępne we wszystkich salonach MEDAR OPTYK.
85 zł
NOWOŚĆ! Badanie RetinaLyze – AMD lub Retinopatia cukrzycowa.
Fotografia dna oka z analizą systemem sztucznej inteligencji w kierunku występowania ryzyka chorób siatkówki – AMD lub Retinopatii cukrzycowej. Cena obejmuje analizę obu oczu. Badanie wykonywane jest w salonie MEDAR OPTYK Dąbrowskiego 44 w Poznaniu.
44 zł
NOWOŚĆ! Badanie RetinaLyze – AMD i Retinopatia cukrzycowa.
Fotografia dna oka z analizą systemem sztucznej inteligencji w kierunku występowania ryzyka chorób siatkówki – AMD i Retinopatii cukrzycowej. Cena obejmuje analizę obu oczu. Badanie wykonywane jest w salonie MEDAR OPTYK Dąbrowskiego 44 w Poznaniu.
59 zł
DOBÓR SOCZEWEK KONTAKTOWYCH MIĘKKICH
Dobór miękkich soczewek kontaktowych – sferycznych i torycznych. Wizyta obejmuje jedną, dodatkową wizytę kontrolną oraz jedną parę próbnych soczewek kontaktowych. Badanie dla osób dorosłych, od 18-go roku życia. Dobór dostępny jest we wszystkich salonach MEDAR OPTYK.
100 zł
DOBÓR SOCZEWEK KONTAKTOWYCH MIĘKKICH MULTIFOKALNYCH
Dobór miękkich soczewek kontaktowych – mutifokalnych (wieloogniskowych). Wizyta obejmuje jedną, dodatkową wizytę kontrolną oraz jedną parę próbnych soczewek kontaktowych. Badanie dla osób dorosłych, od 18-go roku życia. Dobór dostępny jest we wszystkich salonach MEDAR OPTYK.
120 zł
POMIAR CIŚNIENIA ŚRÓDGAŁKOWEGO
Pomiar dostępny jest w salonach MEDAR OPTYK Łozowa 94 oraz MEDAR OPTYK Dąbrowskiego 44 w Poznaniu.
25 zł
Podane powyżej kwoty odpłatności za świadczenia zdrowotne mają charakter informacyjny i nie są ofertą, jak również zaproszeniem do negocjacji, składania ofert lub zawarcia umowy w inny sposob w znaczeniu nadanym przez ustawę z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz.U.z 1964 r., Nr 16, poz. 93 z późn. zm.). Informacje te nie są także propozycją zawarcia umowy, o której mowa w ustawie z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 z późn. zm.).