Wszystkie okulary przeciwsłoneczne dostępne w MEDAR OPTYK zawierają certyfikowane soczewki z filtrami UV w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB i pochodzą ze sprawdzonego i wiarygodnego źrodła.

Dla osób nie wymagających korekcji wady wzroku oferujemy okulary przeciwsłoneczne do codziennego użytkowania w bardzo bogatym wzornictwie, różnych kolorach i rodzajach barwienia soczewek: gradalnie lub jednolicie, z soczewkami plastikowymi lub szklanymi. Proponujemy okulary przeciwsłoneczne wielu znanych marek, a także niszowe kolekcje designerów opraw okularowych.

Dbamy o najbardziej wrażliwe na niebezpieczne promienie UV oczy dzieci, dlatego w ofercie MEDAR OPTYK posiadamy największy wybór dziecięcych okularów przeciwsłonecznych wielu marek.

Dla osób aktywnych i uprawiających sport wyczynowo, polecamy okulary przeciwsłoneczne z kolekcji m.in. Rudy Project czy Oakley.

Dla osób, noszących na stałe okulary korekcyjne idealnym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi. W salonach MEDAR OPTYK dysponujemy szeroką gamą opraw przeciwsłonecznych, do których można zamontować specjalnie zamówione soczewki korekcyjne z Państwa mocą korekcyjną, dostępne w różnych kolorach, stopniach zaciemnienia oraz sposobach barwienia: jednolicie lub gradalnie a także zaopatrzone w filtr polaryzacyjny.

Innym rozwiązaniem są nakładki przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym, zabarwionymi na kolor brązowy, szary, zielony oraz z powłoką Blue Blocker. W ramach zakupu możemy dopasować kształt i wielkość nakładek do noszonych przez Państwa okularów. Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo szybko i tanio zapewnić sobie ochronę przed promieniowaniem UV oraz komfort w słoneczne dni.

W MEDAR OPTYK oprawiamy również soczewki korekcyjne do wszelakich przyrządów specjalnych, koniecznych na przykład do wykonywania Państwa zawodu czy hobby.