Soczewki z rodziny Pro-Fit® dostępne w salonach MEDAR OPTYK, to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowych i bezpiecznych soczewek kontaktowych. To szeroka oferta soczewek pozwalająca na skorygowanie różnych wad wzroku, dostosowana do różnych potrzeb. Dzięki czemu soczewki Pro-Fit® sprostają wymaganiom doświadczonych użytkowników soczewek kontaktowych, jak i osób chcących dopiero wypróbować je po raz pierwszy.

W rodzinie soczewek Pro-Fit® znajdziemy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne.

Soczewki Pro-Fit® PROFESSIONAL to nowoczesne miesięczne soczewki sylikonowo-hydrożelowe. Są one wykonane z zastosowaniem technologii Aquaform® Comfort Science™, dzięki czemu podczas noszenia pozostają wygodne i nawilżone bez konieczności stosowania dodatkowych środków nawilżających.

Soczewki Pro-Fit® PROFESSIONAL TORIC dedykowane są osobom z astygmatyzmem. Właściwa geometria soczewki sprawia, że są one wyjątkowo stabilne, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość widzenia niezależnie od sytuacji, w której są używane.

Soczewki Pro-Fit® PROFESSIONAL MULTIFOCAL zostały zaprojektowane z myślą o osobach po 40 roku życia. Zapewniają ostre widzenie do dali i bliży, bez konieczności stosowania okularów do czytania.

Soczewki kontaktowe wymieniane codziennie to najzdrowszy sposób noszenia soczewek kontaktowych, dlatego w rodzinie Pro-Fit® znajdują się dwa typy soczewek jednodniowych, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników.
Pro-Fit® PRECISION 1 DAY to hydrożelowe soczewki kontaktowe wyprodukowane z zastosowaniem PC Technology, dzięki której soczewki utrzymują nawilżenie przez dłuższy czas, a powierzchnia soczewki w dużo mniejszym stopniu narażona jest na odparowywanie i gromadzenie osadów. Stąd soczewki Pro-Fit® PRECISION 1 DAY sprawdzą się również u osób cierpiących na zespół suchego oka.

Pro-Fit® PREMIUM 1 DAY to nowoczesne soczewki sylikonowo-hydrożelowe, zapewniające bardzo dobry dopływ tlenu, ochronę przed promieniowaniem UV oraz wysoki komfort noszenia, przez co praktycznie nie są odczuwalne na oku, nawet zaraz po założeniu. Unikalna struktura sylikonu zastosowana w soczewkach Pro-Fit® PREMIUM 1 DAY sprawia, że soczewki są miękkie, a przy tym sprężyste, dzięki czemu zakładanie i zdejmowanie soczewek nie sprawia problemów, nawet początkującym użytkownikom.

Przyjdź do MEDAR OPTYK i wypróbuj soczewki Pro-Fit CooperVision®.