Dobre widzenie podczas prowadzenia samochodu to rzecz najważniejsza dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Jednak, jak donoszą liczne badania, ponad połowa kierowców po 40 roku życia nie wie, że ma wadę wzroku, w wyniku której znacznie gorzej widzi. Dodatkowo, trudne warunki na drodze w okresie jesienno – zimowym znacznie, obniżają nasze bezpieczeństwo na drodze.

Dlatego zapraszamy wszystkich kierowców na bezpłatne badanie wzroku do MEDAR OPTYK, podczas którego sprawdzimy ostrość Twojego wzroku, a także zostanie zdiagnozowana ewentualna wada wzroku oraz zalecone zostanie najlepsze rozwiązanie w zakresie optyki okularowej lub soczewek kontaktowych.

W MEDAR OPTYK mamy też specjalną ofertę dla kierowców – 15 zniżki na soczewki EnRoute oraz na soczewki fotochromowe Sensity Dark przy zakupie okularów!

Soczewki EnRoute zapewnią Ci:
– wyraźne i komfortowe widzenie na dalsze odległości, deski rozdzielczej, a także w lusterkach,
– poprawę kontrastu i jakości widzenia przy słabym oświetleniu, we mgle i w deszczu,
– komfort prowadzenia samochodu, także dla zawodowych kierowców (EnRoute Pro)

Jeśli używasz okularów fotochromowych ale nie zaciemniają się one w samochodzie, rozwiązaniem są okulary z soczewkami Sensity Dark, które zaciemnią się w samochodzie i ochronią Cię przed słońcem oraz zapewnią wyraźne widzenie w każdej sytuacji na drodze!
Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są w salonach MEDAR OPTYK!