Do napisania tego wpisu skłoniły nas ostatnie rozmowy z Klientami MEDAR OPTYK, którzy właśnie wrócili z wymarzonych wakacji.
Niestety, nie byli oni zbyt zadowoleni ze swoich słonecznych wakacji, dlaczego?
Narzekali na coś, co powinno być przyjemnością letniego urlopu – słońce!

Jedna z klientek mówiła: „Nie miałam okularów przeciwsłonecznych, w zwykłych słonecznych nic nie widzę, bo muszę mieć korekcyjne, w korekcyjnych raziło mnie słońce, musiałam mrużyć oczy, nic nie widziałam, musiałam chować się przed słońcem, dlatego nie skorzystałam w pełni z wyjazdu.”

W MEDAR OPTYK mamy co najmniej kilka świetnych rozwiązań, aby temu zaradzić. Zapraszamy na konsultację z naszymi doradcami, aby wybrać najlepsze i najbardziej optymalne do Państwa potrzeb rozwiązanie:
1. Okulary przeciwsłoneczne.
2. Okulary korekcyjne z barwionymi soczewkami (do dyspozycji mamy całą gamę kolorów barwień soczewek, również z możliwością gradientu koloru).
3. Nowoczesne okulary fotochromowe – zaciemniające się w czasie gdy świeci słońce, a w pomieszczeniu szybko się rozjaśniające.
4. Okulary z nakładka przeciwsłoneczną – wiele modnych wzorów i modeli z rożnymi nakładkami.
5. Nakładki uniwersalne, które dopasujemy do Twoich okularów korekcyjnych.

Wszystkie propozycje w MEDAR OPTYK należą do grupy „bezpiecznych okularów”, chroniących Twoje oczy przed promieniowaniem UV!

Zapraszamy, w MEDAR OPTYK dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, a Twój wymarzony urlop na pewno będzie udany!